Можливість купити якісні пиломатеріали є у клієнтів Української універсальної біржі. Цей майданчик має державну ліцензію, яка дозволяє реалізовувати ліс на електронних аукціонах. Інформація про лоти є відкритою та доступна усім учасникам ринку. Такий формат продажу дає можливість підприємцям чесно конкурувати та формувати справедливі ринкові ціни. При цьому лісозаготівельні господарства та лісопереробні підприємства отримують справедливу вартість, а держава має змогу контролювати законність та об’єми вирубок.
УУБ: надійний та зручний майданчик для закупівель
На порталі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupyty-pylomaterialy-u-hmelnytskomu-na-elektronnyh-torgah/ можна пройти дистанційну реєстрацію, надавши заповнену анкету-заяву. Потенційні учасники електронних торгів перевіряються наглядовою радою біржі. Це гарантує надійне партнерство та чесні умови співпраці.
На торговельному майданчику Української універсальної біржі можна:
- пройти акредитацію,
- сформувати особистий кабінет,
- дізнатися про дату наступного аукціону,
- проглянути навчальне відео,
- ознайомитися з актуальними прогнозами біржових аналітиків.
Портал УУБ працює цілодобово, на зв’язку завжди спеціалісти служби технічної підтримки та консультанти.
Пиломатеріали у Хмельницькому
Столиця Хмельницької області має багатокомпонентну структуру промислового виробництва. У п’ятірку найбільш розвинутих галузей входить будівельна промисловість. Саме тому попит на пиломатеріалі у місті стабільний. Купувати продукцію з 2021 року стало набагато простіше. Вигідні умови можна отримати на електронних аукціонах, які регулярно проводить Українська універсальна біржа.
Особиста присутність на торгах не передбачена, тому взяти участь в аукціонах можна з будь-якого регіону України.
Реєстрація на біржовому майданчику УУБ
Щоб пройти онлайн-реєстрацію, необхідно знайти розділ «Необроблена деревина та пиломатеріали». Тут є навчальне відео для початківців та можливість пройти акредитацію в онлайн-форматі. Така процедура дозволяє допускати до торгів тільки перевірені компанії, які планують укладати чесні умови з виробниками.
Після реєстрації та акредитації формується особистий кабінет клієнта. В ньому є корисна інформація, яка допоможе опанувати нюанси електронної торгівлі. Поставити додаткові питання можна консультантам у телефонному режимі. Для участі в аукціоні необхідно сплатити оренду біржового майданчика та гарантійний внесок.
Як дізнатися про час проведення аукціону
Щоб отримати точну інформацію про дату наступного електронного аукціону, варто скористатися даними «Календаря торгів». Також інформаційні повідомлення приходять у месенджери, якщо користувач біржового сайту підписався на розсилку.
Щоб знайти потрібний лот, необхідно скористатися зручними фільтрами, які дозволяють вказати:
дату аукціону,
найменування товару,
номер та стан.
Українська універсальна біржа виступає гарантом при укладанні угод. Це дозволяє учасникам ринку вести чесний бізнес та отримувати вигідні умови купівлі та продажу пиломатеріалів.