Де позичити гроші недорого? Переваги звернення до МФО «КЛТ КРЕДИТ»

Потреба у грошах рідше планується і набагато частіше виникає раптово, неочікувано. Мова не про великі витрати, а про ситуації, коли потрібно мати декілька «лишніх» сотень чи тисяч гривень. Латати діри в особистому чи сімейному бюджеті ми привикли шляхом позик у близьких людей, проте не завжди такі «послуги» доступні. До того ж прохання про позику аж ніяк не покращать стосунки із рідними, які й так не завжди легко побудувати. У всіх подібних ситуаціях на допомогу прийде компанія «КЛТ КРЕДИТ», що видає невеликі позики — від 500 до 10000 гривень — без суттєвих вимог до кандидатури.


Деньги в кредит

Інші умови кредитування в цій МФО виглядають наступним чином:

  • мінімальний термін договору складає 7 днів, максимальний — 65, для новачків — 30;
  • фіксована відсоткова ставка — 1,62% на день;
  • відсоткова ставка при першому зверненні у компанію — 0,8%;
  • відсоткова ставка при другому зверненні у компанію — 1,21%.

Зниження фіксованої ставки дійсне не тільки для нових клієнтів, які вирішили взяти кредит онлайн вперше чи вдруге, а й для регулярних позичальників. На сайті https://kltcredit.com.ua/ua/golovna ви можете слідкувати за появою нових акцій (часте явище), за умовами яких кредит на карту онлайн коштуватиме всього 1,15% на день. Свята і вихідні дні — в найбільш потрібний момент «КЛТ КРЕДИТ» радує своїх клієнтів покращеними умовами, що дає змогу не відмовляти собі у невеликих життєвих радощах.

Як отримати позику? Поетапна процедура

Кредитні кошти можна отримати протягом лічених хвилин. Щоб розраховувати на співпрацю з компанією «КЛТ КРЕДИТ», потрібно виконати наступні дії:

  1. Навідатись на сайт компанії.
  2. За допомогою спеціального калькулятора визначати необхідну суму та терміни договору, ознайомитись із остаточною сумою переплати.
  3. Заповнити вільні поля анкети особистими даними, включаючи дані банківської карти.
  4. Очікувати на рішення автоматичної скорингової системи за вашою заявкою.
  5. У випадку якщо відповідь системи позитивна — підписати електронний договір кодом, що прийде на ваш телефон у вигляді SMS-повідомлення.

Отримати зарахування на власну банківську карту.

Гроші на першу вимогу, помірні процентні ставки, непотрібність підтвердження своєї платоспроможності — майже що казкові умови як для української компанії. «КЛТ КРЕДИТ» допомагає вирішувати проблеми швидше, ніж вони виникають. Варто всього лише зайти на сайт і попросити допомогу натисканням кнопки «Отримати кредит».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.