Проблема боргів України: кому і скільки

.

Українська економіка, стан якої останнім часом суттєво погіршився, потребує регулярних зовнішніх кредитів задля підтримання свого функціонування на життєздатному рівні. Але часто під питанням знаходиться сама можливість отримання та засвоєння позиченних коштів. В чому причина таких проблем та якими можуть шляхи їх вирішення йдеться в статті на "Економічній правді".

"Ми зупинились. Уже два місяці як реформи практично не відбуваються. Ми не створюємо нічого нового. Всі проекти, які стосуються міжнародної співпраці, завмерли. Ще місяць в такому стані і ми почнемо втрачати напрацьовані здобутки і швидко відкочуватися назад", – визнав в розмові з ЕП співрозмовник з Адміністрації президента.

Нагадаємо, останній транш від МВФ ми отримали у серпні минулого року. Відсутність конкретики спочатку з бюджетом-2016, а потім – зі складом майбутнього уряду призвели до паузи у співпраці з Фондом. Пауза затягнулась і це впливає на можливості України залучати кошти у інших кредиторів.

За даними Мінфіну та представництва ЄС в Україні, об’єм наданої допомоги нашій державі МФО за роки незалежності — 44 млрд доларів і понад 15,6 млрд євро. Недосконалість законодавства, корупція та відсутність політичної волі на проведення реформ – основні причини, які не дозволяли Україні ефективно використовувати кошти МФО. Результат – незавершені програми співпраці, низька вибірка коштів за чинними проектами.

Тріо особливих

Страница 1/2Читать продолжение

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.